Partneři

Spolupořadatel
Hlavní partner
Pořadatel
Partneři
Mediální partner
Powered by
Partneři Grandfinále
Naše další soutěže
Fakulta informatiky Masarykovy univerzity
Fakulta informatiky byla založena roku 1994 jako první informatická fakulta v ČR. Dnes, při stále rostoucím zájmu o studium, poskytuje informatické vzdělání na všech stupních VŠ studia dvěma tisícům studentů v češtině a angličtině. Kromě kvalitní výuky je v téměř dvaceti laboratořích prováděn špičkový výzkum, často ve spolupráci s průmyslovými partnery fakulty či firmami sídlícími ve vědecko-technickém parku přímo v areálu FI MU. A do tohoto areálu se v případě postupu na Grandfinále Tour de App sami podíváte. Závěr naší soutěže proběhne právě na půdě Fakulty informatiky. Na všechny účastníky se tak v Brně na konci března těšíme!
ČEZ
ČEZ je jednou z největších společností v České republice a jednou z předních evropských energetických skupin, která působí v západní a střední Evropě. Skupina ČEZ se zavázala jít příkladem a dosáhnout toho, aby byl energetický sektor udržitelný, ekologičtější a šetrnější k naší planetě. Pro ČEZ je prioritou větší rozmanitost, užší spolupráce s komunitami a co nejvstřícnější přístup k zákazníkům, kterým nabízí ta nejlepší technologická a energeticky úsporná řešení. Základem výroby elektřiny ve Skupině ČEZ jsou bezemisní zdroje. Strategie ČEZ nazvaná Čistá energie zítřka je založená na ambiciózní dekarbonizaci, rozvoji jaderné energetiky a výraznému nárůstu počtu obnovitelných zdrojů energie, které budujeme pro potřeby našich zákazníků.
Student Cyber Games
Student Cyber Games jsme my. Zapsaný spolek, parta kamarádů, zkušený tým přibližně 30 studentů z celé České republiky a dokonce i několika statečných ze Slovenska. Baví nás dělat něco navíc, a tak už od roku 2003 organizujeme soutěže pro naše vrstevníky. Začalo to třemi ročníky ve hře Starcraft a následovaly projekty pIšQworky a Prezentiáda. Na projektech pracujeme většinou online, ale nejraději se potkáváme osobně na našich pravidelných akcích. Navzájem si předáváme know-how na interních workshopech, ladíme projekty na simulaci, prohlubujeme vztahy na teambuildingu nebo slavíme úspěchy na afterparty. Naše soutěže jsou pro nás prostě mnohem víc než dobrovolnictví nebo zajímavá položka v životopisu. Hlavní sídlo máme v Brně. Milujeme hry, dobrý jídlo a úspěšné projekty. Umíme složit 6 000 plakátů za jedno odpoledne. Chceš se o nás dozvědět ještě něco? Napiš nám!
Barclays
We’re more than a bank. More than a group of colleagues. We’re a tech-first financial organisation, a community of skilled developers. And, we’re passionate about the future. As an influential business in our industry, we look to modernise systems through complex problem solving, making them future ready. We protect the present with continuous improvement to our technology. And we develop new opportunities every day, striving to produce better solutions. As a team, we learn from and network with each other, serving customers and clients across the world from Prague. This is about more than writing code. This is driving excellence alongside global partners.
Papírny Brno
S produkty největšího českého výrobce papírenského zboží a partnera pIšQworek jste se už pravděpodobně setkali a možná o tom ani nevíte. Papírny Brno zásobují svými sešity, bloky, skicáky nebo zápisníky spoustu umělců, školáků i kanceláří po celé ČR. Kromě toho taky nabízejí polygrafické služby – vazba vaší oblíbené knihy nebo plakát oblíbené kapely možná pochází právě z brněnských papíren. Jistě vás potěší, že většina produktů se vyrábí z recyklovaných materiálů. V červenci představily Papírny Brno prémiovou značku Paper Factory, která vytváří originální zápisníky, diáře nebo náčrtníky. Tyto produkty reagují na potřebu lidí vrátit se po více než roce digitální komunikace zpátky k tradičním poznámkám, na potřebu vrátit se do skutečného světa. Mají být hravé a inspirativní – proto se Papírny Brno spojily s výtvarnicí Petrou Vávrovou, která vytvořila kosmické designy, ze kterých si vybere opravdu každý.
CzechStartups
Czechstartups.org je oficiální web o české startupové scéně, který přináší vše důležité ze startupového světa na jedno místo. Jeho cílem je nabídnout ucelený přehled o českém startupovém ekosystému, a to nejenom začínajícím podnikatelům, ale i všem startupovým nadšencům a široké veřejnosti.
Ámos vision
Partner pIšQworek společnost ÁMOS vision si klade za cíl podpořit oblast vzdělávání pomocí chytře aplikovaných technologií. Za tímto účelem umisťuje do škol své dotykové multimediální panely. Služby ÁMOSu využívá přes 120 000 žáků z více než 200 škol. Portál ÁMOS umožňuje efektivní komunikaci mezi vedením školy, žáky, rodiči, zaměstnanci i návštěvníky. S jeho pomocí se okamžitě dostanete k aktualitám, rozvrhu, suplování, seznamu akcí i ke školnímu řádu. Zároveň podporuje zobrazování fotek, obrázků, dokumentů, videí i webových stránek. Žáci se na něm například dozví, jak poskytnout první pomoc, jak se chovat jako účastník provozu nebo jak se bezpečně chovat na internetu.
Česko.Digital
Jsme komunita špičkových specialistů z mnoha oborů od IT přes projektové řízení až po marketing, kteří chtějí ve svém volném čase pomáhat státu i nestátním organizacím a dělat tak Česko lepším místem k životu.
Váš Hosting
Jsme hračičkové, kteří se již téměř 10 let starají o vaše servery a nebojí se žádné nové technologie. Potrpíme si na spolehlivost, rychlost a hlavně bezpečnost provozu. Za léta praxe jsme přijali spoustu opatření, abychom zabezpečili vaše data a běžící služby. Při potížích jsme vám k dispozici a vždy mluvíte přímo s námi, bez call center a prostředníků. Naše práce nás baví a děláme maximum pro to, aby to bylo na první pohled vidět.
Freelo
Freelo je online aplikace pro snadnou organizaci práce v týmu. Díky Freelu celá firma ví, co má dělat, termíny nekloužou, informace se neztrácejí. Jsme nejdoporučovanější český nástroj pro pracovní komunikaci.
WebExpo
WebExpo je jednou z největšich technologických konferencí ve střední Evropě. Každoročně přináší aktuální prakticky zpracovaná témata z oblasti webu a digitálního světa. Tři dny plné mezinárodní inspirace a networkingu pro vývojáře, designéry, online marketéry, produktové manažery a všechny, kteří se zajímají o web.
robot_dreams
Budoucnost nikdy nebyla blíž – živé online kurzy ze světa IT. Platforma robot_dreams je součástí Laba Group a spolu se třemi projekty - Laba, Skvot a robot_dreams mění a udává nový směr online vzdělávání. Do světa jedniček a nul pronikneš díky zajímavým kurzům, s nimiž se připravíš na budoucnost v IT oborech. S tím ti pomůže inovativní přístup ke vzdělání, interaktivní lekce, praktické úkoly a nejlepší lektoři, kteří jsou profesionálové s několikaletými zkušenostmi ve svém oboru. Pracují pro společnosti, jejichž jména ti budou rezonovat v mysli, pokud se zajímáš o svět IT a zároveň jsou připraveni s tebou sdílet znalosti a zkušenosti ze své praxe!
Psaní Hravě
Přísaháme, že text o tomto partnerovi Tour de App byl napsán všemi deseti! Projekt Psaní Hravě si klade za cíl zlepšit úroveň digitální gramotnosti tím, že pomáhá lidem psát všemi deseti – jednoduše, zábavně a online. Ve školách je k dispozici pro učitele a žáky ve verzi „Psaní Hravě pro školy“. V současnosti je kurz dostupný v české (Psaní Hravě pro školy), slovenské (Písanie Hravo pre školy) a anglické variantě (TType for schools). Kurz je také uzpůsoben pro žáky s SPÚ a se zrakovým postižením, včetně nevidomých.
Kamdu
Kamdu je neformálně vzdělávací program pro mladé od 14 do 26 let. Program se skládá ze sady jednodenních inspirativních setkání účastníka s odborníky z firem, organizací a institucí. Setkání probíhají v malých skupinkách, aby byl zajištěn individuální přístup ke každému z účastníků. Kamdu nabízí široké pole oborů, které jsou rozděleny do čtyř oblastí - Svět budoucnosti, Společenské změny, Byznys a kariéra a Komunikace a umění. Zároveň můžeš získat možnost konzultace s osobním koučem, který tě může podpořit při hledání kariérní a životní cesty.
Antarktida
Antarktida je školní hra, ve které každý žák hraje za pracovníka jednoho ze čtyř hospodářských sektorů. Ve hře je pro jednoduchost a atraktivitu nazýváme: Těžaři, Inženýři, Investoři, Vývojáři. Každý tento sektor je přizpůsoben konkrétnímu ročníku druhého stupně ZŠ, nebo nižším ročníkům osmiletých gymnázií. Obvykle tak Antarktidu hrají zároveň 4 třídy různých ročníků. Každé kolo hráči vyprodukují určité statky a služby, které mají formu žetonů. S těmi pak mezi sebou obchodují. Zažívají prostředí, ve kterém jsou nepostradatelní, ale zároveň nesoběstační. Jsou tedy nuceni komunikovat, plánovat a vyjednávat s ostatními. Díky jmenovce v barvě svého sektoru, kterou každý obdrží, je hra přehledná a žáci se přirozeně navzájem poznávají a navazují spolupráci napříč ročníky.
TEPfactor
V zábavním centru TEPfactor, partnera Tour de App, prověříte svou týmovou spolupráci, zručnost, sílu, užijete si zábavu i adrenalin a potrápíte své mozkové závity. Je to perfektní místo pro rodinné výlety, firemní teambuilding i pro zábavu s přáteli. Vydejte se do útrob pirátské jeskyně, kde na vás čeká 25 zapeklitých úkolů, nebo vykročte po stopách dobrodruhů na slapské jezero ve velké šifrovací hře. Určitě koukněte na webovky TEPfactoru a prohlédněte si třeba jejich galerii, nebo za nimi vyražte přímo do Chotilska.
Cryptomania
Šifrovací hry venku i doma. Vyrazte s kamarády zažít dobrodružství s Cryptomania. Nachystá pro vás šifrovací hru na míru – ať už v okolí vaší školy či někde na horách.
pIšQworky
pIšQworky jsou soutěž pětičlenných týmů jak jinak než v piškvorkách! Jde o největší soutěž, kterou SCG pořádá - každý rok se oblastních turnajů zúčastní více než šest tisíc soutěžících! A co znamená název pIšQworky? I a Q odkazují na to, že jde o logickou hru, a work zase na to, že k úspěchu je potřeba práce - a to jak naše, tak soutěžících. Soutěž probíhá každý podzim, začíná se řešit o prázdninách a finále bývá v prosinci na Fakultě Sociálních Studií Masarykovy univerzity.
Prezentiáda
Jak už název napovídá, na Prezentiádě se soutěží v prezentování. Proč SCG vůbec soutěž v prezentování pořádá? Protože prezentovat budeme celý život - my i naši soutěžící, ale málokoho z nás k prezentování vedli už na škole. Na Prezentiádě soutěží dvou a tříčlenné týmy v oddělených kategoriích pro ZŠ a SŠ a prezentují námi zadaná témata. Soutěž se vyhlašuje na konci ledna a krajská kola i finále se konají v dubnu.