Partneři

Spolupořadatel
Hlavní partner
Pořadatel
Powered by
Partneři
Naše další soutěže
Fakulta informatiky Masarykovy univerzity
Fakulta informatiky byla založena roku 1994 jako první informatická fakulta v ČR. Dnes, při stále rostoucím zájmu o studium, poskytuje informatické vzdělání na všech stupních VŠ studia dvěma tisícům studentů v češtině a angličtině. Kromě kvalitní výuky je v téměř dvaceti laboratořích prováděn špičkový výzkum, často ve spolupráci s průmyslovými partnery fakulty či firmami sídlícími ve vědecko-technickém parku přímo v areálu FI MU. A do tohoto areálu se v případě postupu na Grandfinále Tour de App sami podíváte. Závěr naší soutěže proběhne právě na půdě Fakulty informatiky. Na všechny účastníky se tak v Brně na konci března těšíme!
Barclays
We’re more than a bank. More than a group of colleagues. We’re a tech-first financial organisation, a community of skilled developers. And, we’re passionate about the future. As an influential business in our industry, we look to modernise systems through complex problem solving, making them future ready. We protect the present with continuous improvement to our technology. And we develop new opportunities every day, striving to produce better solutions. As a team, we learn from and network with each other, serving customers and clients across the world from Prague. This is about more than writing code. This is driving excellence alongside global partners.
Student Cyber Games
Student Cyber Games jsme my. Zapsaný spolek, parta kamarádů, zkušený tým přibližně 30 studentů z celé České republiky a dokonce i několika statečných ze Slovenska. Baví nás dělat něco navíc, a tak už od roku 2003 organizujeme soutěže pro naše vrstevníky. Začalo to třemi ročníky ve hře Starcraft a následovaly projekty pIšQworky a Prezentiáda. Na projektech pracujeme většinou online, ale nejraději se potkáváme osobně na našich pravidelných akcích. Navzájem si předáváme know-how na interních workshopech, ladíme projekty na simulaci, prohlubujeme vztahy na teambuildingu nebo slavíme úspěchy na afterparty. Naše soutěže jsou pro nás prostě mnohem víc než dobrovolnictví nebo zajímavá položka v životopisu. Hlavní sídlo máme v Brně. Milujeme hry, dobrý jídlo a úspěšné projekty. Umíme složit 6 000 plakátů za jedno odpoledne. Chceš se o nás dozvědět ještě něco? Napiš nám!
Česko.Digital
Jsme komunita špičkových specialistů z mnoha oborů od IT přes projektové řízení až po marketing, kteří chtějí ve svém volném čase pomáhat státu i nestátním organizacím a dělat tak Česko lepším místem k životu.
Red Hat
Red Hat je společnost, produkující Red Hat Enterprise Linux, významnou komerční linuxovou distribuci, JBoss Enterprise Middleware, Red Hat Enterprise Virtualization, Red Hat Enterprise MRG a software pro cloud computing. Dále tato společnost poskytuje služby v oblasti konzultace, tréninků a certifikace. V Brněnské pobočce působí více než 1000 zaměstnanců a jedná se o největší vývojářské centrum této společnosti.
itnetwork.cz
S téměř milionem zobrazených stránek měsíčně učíme národ informační technologie. Tisíce profesionálních článků sdružujeme do ucelených online kurzů, které jsou dostupné buď zdarma nebo za nejnižší ceny na trhu. V kurzech se vytvářejí jak jednoduché aplikace, tak reálné komerční projekty, které vás dokonale připraví na zaměstnání v IT podnicích. Desetitisíce našich členů si udržují svá portfolia, učí se, čtou zprávy z IT světa, přidávají své práce, ze kterých se další učí, vyplňují znalostní testy, diskutují ve fórech a sdílí zkušenosti. Vědí, že ITnetwork je místo, kde naleznou manuály a tutoriály pro problémy, které zrovna řeší a také, že jim zde vždy poradí zkušení programátoři.
pIšQworky
pIšQworky jsou soutěž pětičlenných týmů jak jinak než v piškvorkách! Jde o největší soutěž, kterou SCG pořádá - každý rok se oblastních turnajů zúčastní více než šest tisíc soutěžících! A co znamená název pIšQworky? I a Q odkazují na to, že jde o logickou hru, a work zase na to, že k úspěchu je potřeba práce - a to jak naše, tak soutěžících. Soutěž probíhá každý podzim, začíná se řešit o prázdninách a finále bývá v prosinci na Fakultě Sociálních Studií Masarykovy univerzity.
Prezentiáda
Jak už název napovídá, na Prezentiádě se soutěží v prezentování. Proč SCG vůbec soutěž v prezentování pořádá? Protože prezentovat budeme celý život - my i naši soutěžící, ale málokoho z nás k prezentování vedli už na škole. Na Prezentiádě soutěží dvou a tříčlenné týmy v oddělených kategoriích pro ZŠ a SŠ a prezentují námi zadaná témata. Soutěž se vyhlašuje na konci ledna a krajská kola i finále se konají v dubnu.